هلوکاست است

واقعیت چیز دیگری است و آنچه ادعا می‌شود چیز دیگر. و تاسف انگیز‌تر اینکه گفتن از این واقعیت نیز هزینه‌ساز است. انتقادات به تیم مذاکره‌کننده درباره اقدامات آنها در مذاکرات همواره با واکنش‌های تند مواجه شده است. طی ماه‌های اخیر بارها و بارها طرفداران دولت، منتقدان عملکرد هسته‌ای دولت را «تندرو» و «افراطی» نامیده‌اند. در اقدامی بی‌سابقه در تاریخ جمهوری اسلامی، وزیر امور خارجه نیز منتقدان خود را «همراهان اسرائیل» نامید. منتقدان متهم به صهیونیسم شدند و دست آخر این رئیس‌جمهور بود که منتقدان را «تازه انقلابی» و «کاسب تحریم» نامید. فشار به جریان منتقد رفتار هسته‌ای دولت در مذاکرات با ۱+۵ بسیار زیاد است. کسانی که معتقدند در جریان توافق ژنو و تعهدات طرفین، اشتباهات وحشتناکی علیه منافع ملت صورت گرفته، با برچسب‌های دولتی‌ها مواجه می‌شوند. گویی توافق ژنو در ایران به مثابه موضوع هولوکاست در غرب است. گفتن از واقعیت توافق ژنو هزینه دارد و این موضوع برای خیلی‌ها خط قرمز است.


سایت اسلامیک والپیپر به نشانه اعتراض به آنچه " جزئیات تاسف بار منتشر شده از توافقنامه ژنو " خوانده شده است به رنگ مشکی دارآمد.

افتتاح بخش انگلیسی و عربی

بالاخره بعد از مدت ها توانستیم با تمام محددیت های زمانی که داشتیم بخش انگلیسی و عربی زبان سایت را راه اندازی کنیم، از همه عزیزانی که ما را در این امر مهم یاری رساندند کمال تشکر را داریم. همچنین دوستانی که تمایل دارند در بخش بین الملل سایت همکاری داشته باشند لطفا از قسمت همکاری با ما اعلان نمایند.

به روز رسانی

با توجه به این که تمامی بخش های سایت تغییراتی اساسی را به خود دیده اند بعضی از قسمت ها همچنان در حال تکمیل شدن هستند، علت طولانی شدن آن یکی اضافه شدن بخش های عربی و انگلیسی که به موازات با بخش فارسی در حال به روزرسانی بوده و دیگری هم زمان محدود برای مجموعه ما می باشد.

شبکه اسلامی یامجیر

یکی از سایت هایی که در حال حاضر بر روی آن در حال فعالیت هستیم شبکه اسلامی یامجیر هست، این سایت در ابتدا با بخش کتابخانه فعالیت آزمایشی خود را آغاز نمود و در ادامه بخش هایی همچون رادیو و تلویزیون اینترنتی، نگارخانه اسلامی، درسنامه، سایت اشتراک صوت و تصویر هم به آن اضافه خواهد شد.

همکاری با ما

از کلیه دوستانی که در زمینه طراحی اسلامی فعالیت می کنند و مایل هستند که آثار خود را با هدف ترویج فرهنگ شیعی نشر بدهند دعوت به همکاری می نماییم. بدیهیست که در صورت پذیرفته شدن اثر ارسالی به سایت به قید قرعه سه روز اقامت رایگان در مشهد به فرد هنرمند تعلق خواهد گرفت.

درحال آماده سازی

  • پوستر: حضرت رقیه (سلام الله علیها)
  • پوستر: حضرت علی اکبر (علیه السلام)
  • گالری تصاویر: حرم مطهر امام کاظم و امام جواد (علیه السلام)
  • پوستر: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
  • پوستر: شهید دکتر مصطفی چمران
  • گالری تصاویر: حرم مطهر امام رضا (علیه السلام)
  • پوستر: روز ملی جوان